AZU – Aktivita Zvyšuje Úspech

0
413

Prepájame štúdium s praxou

O projekte

Aktivita zvyšuje úspech je projekt, ktorý prináša na vysoké školy to, čo im chýba – kontakt so skutočnými firmami, lektorov z praxe a vzdelávanie v oblastiach, na ktoré na univerzitách nezvýšil čas, no aj tak ich každý potrebuje.

Prečo tu sme?

Veríme, že každý študent má svoje silné stránky. Stačí ich nájsť a pracovať na nich. Päť rokov štúdia je dosť dlhá doba na to, aby si každý vytvoril silný základ pre budúcu kariéru. Snažíme sa zareagovať na potreby študentov a priniesť im to čo chcú a potrebujú. Prednášajúci z firiem? Prax počas štúdia alebo projekty vo firmách? Pre nás žiaden problém. Po škole si vďaka viac ako 300 spolupracujúcim spoločnostiam dokáže každý nájsť prácu omnoho rýchlejšie.

Čo presne ponúkame?

Projekty

Veľké firmy majú z času na čas malé problémy, na ktorých sa však študent môže naučiť veľmi veľa. Snažíme sa takéto mikroprojekty vyhľadávať a prepájať tak študentov s firmami, ktoré si takto vedia vytipovať potenciálnych zamestnancov do budúcna.

Stáže

Učiť sa nemusíme len v školskej lavici. Podľa nás je najlepší spôsob učiť sa priamo od ľudí v praxi, na reálnych problémoch, v reálnom prostredí a získavať tak praktické skúsenosti a pracovné návyky už ako študent. Stáž je v tomto tou najlepšou možnosťou.

Udalosti

Aj my sme študenti a vieme, že v reklamnom smogu, je občas ťažké vybrať si zaujímavú prednášku, seminár alebo workshop, ktorý sa koná v našom okolí a nepreklikávať sa pri tom cez desiatky rozličných webov. Zhromažďujeme preto všetky užitočné podujatia na jednom mieste, kde si ich viete filtrovať podľa oblasti záujmu alebo mesta, v ktorom sa konajú.

Pracovné ponuky

Niektorí z nášho tímu si už prešli aj neľahkým údelom hľadania si zamestnania po vysokej škole. Vieme aké zložité môže byť filtrovať ponuky vhodné pre absolventov, prípadne hľadať si part-time job popri škole. Aj tieto ponuky nájdeš u nás na jednom mieste.

Blog

Vysoká škola človeka veľa naučí a vo veľa veciach ovplyvní charakter a zmýšľanie človeka. Pravidelne prinášame rozhovory so študentmi a absolventmi slovenských univerzít, ktorí sa vlastnou prácou stali úspešnými a žiadanými na trhu práce. Inšpirácia a motivácia z prvej ruky.

Záverečné práce

Máš dosť diplomoviek, ktoré ti nedajú do života nič? S našimi partnermi sa nám podarilo pripraviť koncept záverečných prác, v ktorom svoju diplomovku môžeš písať priamo vo vybranej firme, ktorá ti v niektorých prípadoch dokonca poskytne štipendium. Najôležitejšie však je, že tvoja práca sa zakladá na skutočných poznatkoch z reálnej praxe a riešení problémov a zadania práce priamo u tvojho potenciálneho zamestnávateľa.

Webová stránka: AZU.sk

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here